skip to Main Content
energijas-monitorings-energoparvaldiba-telemetrija-energodati
Energoefektivitāte, ilgtspēja un gudra energoresursu patēriņa pārvaldība

SIA “Data Mining Solutions” komanda, vairāk kā 5 gadus, izstrādā un uztur skaitītāju datu nolasīšanas sistēmu Energodati.lv. Sistēmā izveidotie matemātiskie modeļi un pieredze atļauj mums identificēt energoefektivitātes un darba ražīguma potenciālu klientu objektos. Pilnībā pārzinām energopārvaldības jomu (ISO 50001). Piedāvājam izstrādāt energoefektivitātes mērķu stratēģiju, uzlabojumu veikšanas plānus, enerģijas veiktspējas rādītājus. Mēs labprāt dalāmies ar savu pieredzi un demonstrējam piemērus un rezultātus. Plaši strādājam ar valsts un pašvaldību ēkām, mazumtirdzniecības nozares objektiem, rūpniecībā, biroju ēkās un enerģētikā.

Iesakām uzsākt veidot energopārvaldības sistēmu, izmantojot ieejošo skaitītāju datus, piemēram, Rīgas Siltums, Sadales Tīkls, Latvijas Gāze (Gaso), Liepājas enerģija, Salaspils siltums u.c. Strādājam ar lielveikaliem, biroju kompleksiem liela daudzuma nomnieku skaitītāju datu nolasīšanai un nogādāšanai uz grāmatvedības sistēmām rēķinu izrakstīšanai.

Izstrādājam detalizētus projektus labāko risinājumu izbūvei, stabilai datu plūsmai un uzskaites precizitātei. Pieslēdzam jaunas un esošās datu nolasīšanas sistēmas un uzlabojam to apkopoto datu analīzes iespējas.

Apzināmies, ka skaitītāji būtībā skaita naudu un ar atbilstošu atbildības sajūtu arī gatavojam risinājumus kompleksam uzskaites risinājumam.

Izstrādājam arī telemetrijas risinājumus sensoru un darba ražības monitoringam.

Risinājums energopārvaldībai

Risinājums, sistēma Energodati.lv, piemērots objektiem, kuru mēneša enerģijas patēriņš pārsniedz 2000,- EUR. Energodati.lv palīdzēs Jums ietaupīt laiku un naudu, nolasot skaitītāju rādījumus, automātiski tos apstrādājot un atvieglojot personāla darbu.

Attālināta elektrības, ūdens, siltuma un citu skaitītāju vai sensoru rādījumu nolasīšana notiek bez cilvēka iesaistes.

Sistēma palīdz identificēt patēriņu anomālijas, tādejādi ļaujot ietaupīt potenciāli lielas naudas summas.

Uzziniet vairāk, kļūstiet par Energodati.lv sistēmas lietotāju un baudiet arī Jūs mūsdienīgas energopārvaldības sistēmas priekšrocības.

Radīts Latvijā!

energoparvaldiba-monitoringa-sistema-energodati
Back To Top