skip to Main Content
Energodati monitoringa sistēma pārvaldībai, efektivitātei, ilgtspējai
Energodati.lv enerģijas monitorings, energoefektivitāte

Energoefektivitātes monitorings, ilgtspēja un gudra energoresursu patēriņa pārvaldība

SIA “Data Mining Solutions” komanda vairāk kā 5 gadus izstrādā un uztur skaitītāju datu nolasīšanas sistēmu Energodati.lv. Sistēmā izveidotie matemātiskie modeļi un pieredze ļauj mums identificēt energoefektivitātes un darba ražīguma potenciālu klientu objektos. Pilnībā pārzinām energopārvaldības jomu (ISO 50001). Piedāvājam izstrādāt energoefektivitātes mērķu stratēģiju, uzlabojumu veikšanas plānus, enerģijas veiktspējas rādītājus. Mēs labprāt dalāmies ar savu pieredzi un demonstrējam piemērus un rezultātus. Strādājam valsts un pašvaldību ēkās, mazumtirdzniecības nozares objektos, rūpniecībā, biroju ēkās un enerģētikas sfērā.

Iesakām uzsākt veidot energopārvaldības sistēmu, izmantojot ieejošo skaitītāju datus, piemēram, Rīgas Siltums, Sadales Tīkls, Latvijas Gāze (Gaso), Liepājas enerģija, Salaspils siltums u.c. Strādājam ar lielveikaliem, biroju kompleksiem, tajos ir liels daudzums nomnieku skaitītāju.  Datus nolasām un nogādājam uz grāmatvedības sistēmām rēķinu izrakstīšanai.

Izstrādājam detalizētus projektus labāko risinājumu izbūvei, stabilai datu plūsmai un uzskaites precizitātei. Pieslēdzam jaunas un esošās datu nolasīšanas sistēmas un uzlabojam to apkopoto datu analīzes iespējas.

Apzināmies, ka skaitītāji būtībā skaita naudu un ar atbilstošu atbildības sajūtu arī gatavojam risinājumus kompleksam uzskaites risinājumam.

Izstrādājam arī telemetrijas risinājumus sensoru un darba ražības monitoringam.

Energoefektivitātes monitorings ir vērtīgs palīgs mūsdienīgās organizācijās.

Risinājums energopārvaldībai

Sistēma Energodati.lv ir izdevīga objektiem, ar lielu enerģijas patēriņu.  Energodati.lv palīdzēs Jums ietaupīt laiku un naudu, nolasot skaitītāju rādījumus, automātiski tos apstrādājot un atvieglojot personāla darbu.

Attālināta elektrības, ūdens, siltuma un citu skaitītāju vai sensoru rādījumu nolasīšana notiek bez cilvēka iesaistes.

Sistēma palīdz identificēt patēriņu anomālijas, tādējādi ļaujot ietaupīt potenciāli lielas naudas summas.

Uzziniet vairāk, kļūstiet par Energodati.lv sistēmas lietotāju un baudiet mūsdienīgas energopārvaldības sistēmas priekšrocības.

Radīts Latvijā!

energoefektivitāte un telemetrija
Back To Top